21 громада Тернопільщини вже є у публічному сервісі “Реєстр територіальних громад”

2


На Тернопільщині продовжується реєстрація територіальних громад у публічному сервісі “Реєстр територіальних громад” на офіційному сайті Державної міграційної служби України.

«Станом на 22 лютого 2021 року із 55 створених територіальних громад у Тернопільській області, на які покладені функції реєстрації та зняття з реєстрації місця проживання, уже зареєструвалася 21 територіальна громада», – повідомили в обласному управлінні ДМС.

Йдеться про такі громади: Байковецька; Бережанська; Білобожницька; Більче-Золотецька; Великогаївська; Вишнівецька; Гримайлівська; Заводська; Заліщицька; Заловецька; Збаразька; Зборівська; Іване-Пустенська; Козівська; Козлівська; Кременецька; Нараївська; Озерянська; Почаївська; Саранчуківська; Трибухівська.

Керівників територіальних громад просять поспіши зареєструватися, адже з 1 квітня 2021 р. інформація про реєстрацію/зняття з реєстрації місця проживання/перебування фізичних осіб від органів місцевого самоврядування передається в електронній формі до відомчої інформаційної системи Державної міграційної служби з подальшою передачею інформації до Єдиного державного демографічного реєстру.


Джерело | Управління ДМС у Тернопільській області

Джерело https://oblast-te.com.ua/21-gromada-ternopilshhyny-vzhe-ye-u-publichnomu-servisi-reyestr-terytorialnyh-gromad/