Вибори у Грузії: всі опозиційні кандидати відмовились брати участь у другому турі

1

Джерело https://molbuk.ua/news/213329-vybory-u-gruziyi-vsi-opozyciyni-kandydaty-vidmovylys-braty-uchast-u-drugomu-turi.html

Вибори у Грузії: всі опозиційні кандидати відмовились брати участь у другому турі

У Грузії відбувається другий тур парламентських виборів. Після результатів першого туру опозиційні політики відмовилися надалі брати участь у виборах, а своїх прихильників закликали не голосувати. Однак імена опозиційних кандидатів все ж є у бюлетенях.

Про це повідомляє Эхо Кавказа.

Другий тур парламентських виборів у суботу, 21 листопада, відбувається у 17 одномандатних округах, де за результатами голосування жоден мажоритарний кандидат не отримав понад 50% голосів. Наразі виборці у Грузії обирають із двох кандидатів, що отримали найбільше голосів під час першого туру.

У Центральній виборчій комісії Грузії заявили, що вибори будуть вважатися такими, що відбулися, попри будь-яку явку.

Право проголосувати мають понад 2,1 мільйона громадян Грузії. Для них у суботу з 8:00 до 20:00 працюватимуть майже 2 тисячі виборчих дільниць.

Водночас, на відміну від першого туру, за виборами в суботу не будуть спостерігати представники опозиційних партій. На знак протесту опозиційні сили зняли своїх спостерігачів та відкликали членів комісій.

Також опозиція зняла з голосування всіх своїх кандидатів. Політики не визнають легітимність першого туру та заявляють про сфальсифіковані результати.

Таким чином керівна партія Грузинська мрія фактично стала єдиним виборчим суб’єктом, який бере участь у другому турі. Та, попри рішення опозиції, у виборчих бюлетенях все одно вказані усі кандидати, що пройшли до другого туру.

Читайте найоперативніші новини МБ у Facebook і Telegram

Автор: Юлія Леськова

Рейтинг:
(голосів: 1)
Сьогодні, 21:14
Коментарів 0 Переглядів 0