На Буковині контрабандисти намагалися переправити партію цигарок через річку Прут

0
3

Взято з https://pogliad.ua/news/bukovina/na-bukovini-kontrabandisti-namagalisya-perepraviti-partiyu-cigarok-cherez-richku-prut-396932

Перемістити через водний кордон 6,5 тисяч пачок сигарет марки «Ashima» намагалися вчора, 17 жовтня, троє мешканців буковинського прикордоння.Про це повідомляє Західне регіональне управління Держприкордонслужби України-Західний кордон у Facebook.

Близько сімнадцятої години прикордонний наряд, який патрулював кордон, виявив за 100 метрів від держрубежу групу осіб, що подолала загороджувальний паркан. Про можливу, появу непроханих гостей прикордонний наряд відділення «Тарасівці» відділу прикордонної служби «Мамалига» знав завчасно, завдяки інформації офіцерів відділу внутрішньої та власної безпеки.

Трьох молодиків із ношами за спиною прикордонний наряд підпустив до берегової відмілини річки Прут, посередні якої й проходить кордон з Румунією. Однак, з появою охоронців кордону правопорушники покинули товар та вдалися до втечі.

Заходи з пошуку правопорушників тривають, відомо що їх сліди були втрачені на дорозі загального користування сполученням с. Тарасівці —Ванчиківці.

На даний час виставлено додаткові прикордонні наряди для перевірки транспортних засобів. Увесь покинутий товар прикордонники доправили до прикордонного підрозділу, і незабаром перепадуть співробітникам Буковинської митниці. За попередньою оцінкою втрати пачкарів сягають близько 250 тисяч гривень.