На Буковині оштрафували двох чоловіків, які виловили риби забороненим знаряддям

6

Взято з https://pogliad.ua/news/bukovina/na-bukovini-oshtrafuvali-dvoh-cholovikiv-yaki-vilovili-ribi-zaboronenim-znaryaddyam-397542

Суддя Заставнівського районного суду Чернівецької області визнав винними правопорушників, природоохоронного законодавства, оштрафував на 680 грн та зобов’язав сплатити обох по 420 грн 40 коп судового збору на користь держави. Про це повідомляє Чернівецький рибоохоронний патруль у Facebook.

16 липня 2020 року на р. Дністер в адміністртивних межах смт. Кострижівка Заставнівського району Чернівецької області. Порушник здійснював незаконний вилов риби забороненим знаряддям лову РПС (ручна підйомна сітка) з берега. Водні біоресурси не виявлено. В суді чоловік вину у вчиненні вказаного правопорушення не визнав, вказав, що рибу не ловив, а сітку знайшов на березі річки Дністер в смт. Кострижівка.

Цього ж дня головним державним інспектором викрито ще одне грубе порушення правил рибальства. Правопорушник на р. Дністер в адмінмежах с. Василів Заставнівського району Чернівецької області здійснював незаконний вилов риби забороненим знаряддям лову РПС ( ручна підйомна сітка) з берега та встиг виловити одного головня. Збитки завдані рибному господарству України становлять 17 грн.

На вище зазначених осіб складено протоколи за ч. 4 ст. 85 КУпАП.