Оксамитовий сезон відпусток: як досягнути ідеальної засмаги

0
1

Взято з https://pogliad.ua/news/life/lady/oksamitoviy-sezon-vidpustok-yak-dosyagnuti-idealnoyi-zasmagi-395535

Хоча літо і закінчилося, оксамитовий сезон відпусток ще триває. Досягнути ідеальної засмаги можна. Найкращою прикрасою для жінки є натуральний ефект смуглявої шкіри. Проте, прагнучи якомога швидше та добре засмагнути, можна обпекти тіло. Щоб цього не трапилося і колір вашої шкіри набув рівномірного темнішого та привабливого відтінку, асистентка кафедри фармації БДМУ, кандидатка фармацевтичних наукНаталія Богдан дає кілька порад:

Не намагайтеся засмагнути у перший день. За відтінок шкіри відповідає пігмент меланін. У нього є властивість вироблятися поступово. Тому ефект від годин, проведених на сонці, ви не зможете помітити одразу. Не орієнтуйтеся на колір шкіри під час засмаги. Вона потемніє лише через 4-5 годин. А якщо до останнього перебуватимете на сонці, то не матимете смуглої шкіри. До того ж отримаєте опіки, а згодом лущення шкіри. Отже, не зможете продемонструвати красиве тіло. Щоб цього уникнути, користуйтеся сонцезахисним кремом та засмагайте по 15-20 хвилин у правильні години, допоки сонце не так пече. Згодом на трішки можна збільшувати тривалість перебування під сонцем.

Рівномірно наносіть сонцезахисний крем. Цей нюанс теж важливий, якщо вам потрібна однакова засмага по всьому тілу. Інколи важкодоступні місця (наприклад, спина) можуть згоріти, бо ви не змогли туди нанести спеціальний захист від сонця. Якщо немає кого попросити намастити вам спинку сонцезахисним кремом, то використовуйте засіб з такими самими властивостями, але у формі спрея. Його легше розподілити на будь-які ділянки шкіри.

Уникати засобів із високим фактором захисту – помилка. Особливо якщо у вас дуже світла шкіра, то протягом всієї відпустки користуйтеся сонцезахисним кремом із SPF не меншим, ніж 50. Якщо у вас не така чутлива шкіра, то в перші дні підійде крем із SPF 50, а потім і 30 буде достатньо. Тому що згодом тіло адаптовується до сонячних променів. Також сонцезахисні засоби запобігають появі пігментних плям. Але не заважають надходженню вітаміну D в організм, тому не сумнівайтеся, чи мастити тіло вищезгаданим кремом. Насолоджуйтесь сонцем та пляжем, не забувайте про умови карантину та дотримуйтесь безпечної дистанції.