Від початку дії карантинних обмежень на буковинців склали 1070 протоколів

0
5

Взято з https://pogliad.ua/news/bukovina/vid-pochatku-diyi-karantinnih-obmezhen-na-bukovinciv-sklali-1070-protokoliv-396909

17 жовтня 2020 р. в Головному управлінні Національної поліції України в Чернівецькій області відбулась відеоселекторна нарада за участі керівництва Національної поліції України. З нагоди Дня захисника України голова НПУ відзначив майже 300 кращих правоохоронців України, які отримали іменну зброю, відзнаки МВС та чергові офіцерські звання.

Керівники відділів та відділень поліції ГУНП в Чернівецькій області обговорили стан криміногенної ситуації на території краю. Крім того, начальник буковинської поліції Анатолій Дмитрієв наголосив підлеглим про необхідність залучення усіх сил та засобів для проведення чесних та прозорих місцевих виборів, які відбудуться 25 жовтня.

Правоохоронці обговорили план роботи до кінця року. «Особлива увага повинна приділятися розкриттю важких кримінальних правопорушень», – наголосив голова Національної поліції України Ігор Клименко та додав, що за результатами роботи кращі поліцейські і надалі будуть відзначені та відповідно заохочені керівництвом.

Анатолій Дмитрієв також закликав особовий склад продовжувати здійснювати перевірки щодо дотримання обмежувальних заходів з метою запобігання розповсюдженню COVID-19.

До слова, від початку дії карантинних обмежень поліцейські склали 1070 протоколів на жителів Чернівецької області за статтею 44-3 (Порушення правил щодо карантину людей) Кодексу України про адміністративні правопорушення. Зокрема, протягом останньої доби складено 6 протоколів, 3 з них – на адміністраторів розважальних закладів. Найпоширеніші порушення, які фіксують правоохоронці – перевищення допустимої кількості осіб у приміщенні та порушення режиму роботи після 22-ої години.

Поліцейські нагадують: за порушення правил карантину чинним законодавством передбачена адміністративна та кримінальна відповідальність, повідомляє відділ комунікації поліції Чернівецької області.