директор Калинівського ринку звернувся до підприємців та відвідувачів

2


Директор МТК «Калинівський ринок» Олег Гульпак звернувся до буковинців у зв’язку з різким збільшенням захворюваності на коронавірус.

Олег Гульпак попросив підприємців Калинівського ринку та відвідувачів дотримуватися правил карантину та не наражати небезпеку оточуючих. Про це він сказав у відеозверненні на ФБ-сторінці підприємства, пише ІА АСС. Директор ринку наголосив на важливості використання засобів індивідуального захисту та дотриманні соціальної дистанції. 

Новини ІА АСС є у Viber

«Шановні приватні підприємці та відвідувачі Калинівського ринку, звертаюся до вас у зв’язку з різким збільшенням кількості хворих на COVID-19. Хочу нагадати про важливість використання засобів індивідуального захисту, дезінфекції рук та дотримання соціальної дистанції. У випадку, якщо ви відчуваєте симптоми хвороби, залишайтеся вдома. Не наражайте на небезпеку людей, які вас оточують», – сказав Олег Гульпак.

Нагадаємо, що на Буковині зафіксували рекордну кількість ковід-госпіталізацій за добу.

Джерело https://acc.cv.ua/news/chernivtsi/ne-narazhayte-na-nebezpeku-otochuyuchih-direktor-kalinivskogo-rinku-zvernuvsya-do-pidpriemciv-ta-vidviduvachiv-69504