Хмельницький

Прогноз погоди на 3 серпня: у понеділок потеплішає

Взято з https://ye.ua/syspilstvo/50267_Prognoz_pogodi_na_3_serpnya__u_ponedilok_poteplishaye.html

На завтра, 3 серпня, синоптики прогнозують відсутність опадів. Крім того, у порівнянні з вихідними, у понеділок потепліє, а з кожним наступним днем — ставатиме спекотніше.

«Антициклон на ім’я «Claws» організує красиву суху, переважно сонячну погоду, — пише синоптик Наталка Діденко. — Температура повітря вдень коливатиметься в комфортних межах: +22..28 градусів. А з вівторка літо схаменеться, повернеться з осінніх гульок, і температура повітря почне відчутно бігти вгору».

На території всієї Хмельницької області, за інформацією Українського гідрометеорологічного центру, буде без опадів. Проте зберігатиметься мінлива хмарність. Нічна температура на території краю коливатиметься на рівні 10..12 градусів вище нуля, а вдень потепліє до +24..26 градусів. Вітер буде переважно південно-східний зі швидкістю 5-10 метрів за секунду.

«Ранок у Хмельницькому очікується ясний, а вдень та ввечері небо буде ховатися за хмарами. Без опадів. Нічна температура повітря становитиме +12 градусів, а денна — +26 вище нуля», — повідомляє сайт «Синоптик».

Схожу інформацію подає сайт «Гісметео». Щоправда, впродовж дня прогнозує переважно ясну погоду. У понеділок також зберігатиметься помірна концентрація пилку злакових трав, який є алергеном.

Раніше у народі вважали, яким буде третє число серпня, таким буде й жовтень. А якщо цього дня вітряно, то варто очікувати на доволі холодну зиму.

Схожі новини

Back to top button
Close
Close