Хмельницький

На Дунаєвеччині розслідують привласнення коштів, призначених на ремонт будинку культури

Взято з https://ye.ua/cruminal/50264_Na_Dunayevechchini_rozsliduyit_privlasnennya_koshtiv_priznachenih_na_remont_budinku_kulturi.html

За інформацією пресслужби прокуратури Хмельницької області, співробітники місцевої прокуратури та Служби безпеки України виявили факт привласнення бюджетних коштів. Їх виділили на капітальний ремонт будинку культури в одному зі сіл Дунаєвецького району.

«У 2018 році підрядник взяв на себе зобов’язання провести капітальний ремонт будинку культури. Вартість цих робіт становила шість з половиною мільйона гривень. Проте, вивчивши стан фактичного виконання ремонтних робіт, правоохоронці встановили невідповідність їх обсягів задекларованому в кошторисній документації та актах виконаних робіт. Через це підприємству безпідставно було сплачено орієнтовно 275 тисяч гривень», — повідомляють у пресслужбі прокуратури Хмельницької області.

Також додають, що наразі за фактом привласнення майже чверті мільйона гривень бюджетних коштів відкрито кримінальне провадження за частиною 4 статті 191 (Привласнення чужого майна, вчинене у великих розмірах) та частиною 2 статті 366 (Службове підроблення) Кримінального кодексу України. Нині тривають слідчі дії, спрямовані на збір та фіксацію доказів.

Нагадаємо, у прокуратурі Хмельницької області вже не вперше повідомляють про факти можливого розкрадання бюджетних коштів, зокрема пов’язаних зі службовою недбалістю, які були спрямовані на ремонт будинків культури. Наприклад, подібні випадки були зафіксовані в Ізяславському та Хмельницькому районах.

Читайте також: Старокостянтинівська поліція знайшла грабіжника завдяки камерам спостереження

Схожі новини

Back to top button
Close
Close