Івано-Франківськ позмагається за звання “Великої культурної столиці”

5

Джерело…

У понеділок, 22 лютого, в Івано-Франківську пройшли громадські слухання щодо подання проєкту на грант Українського культурного фонду “Велика культурна столиця”.

Читайте також: Як в Івано-Франківську відзначатимуть День Конституції

За словами координатора проєкту Андрія Савки, на грант планується подати більше десятка культурних ініціатив.

“Кінцева дата подачі заявки 30 березня. Вже попередньо зібрано перелік проєктів та фестивалів. Він не остаточний, тож можна вносити зміни у цей список”, – каже Савка.

“Івано-Франківськ має чим себе презентувати, адже місто сформувало свою родзинку, свій стрижень та свій колорит. Франківськ має чим поділитись та чим здивувати не тільки іванофранківців, а й гостей міста”, – зауважує директорка департаменту культури Надія Загурська.

Також 22 лютого презентували фестивалі, які повинні увійти у проєкт під назвою «Візія і місія». Це фестиваль «Коляда на Майзлях», фестиваль «Межа», гуцульський фестиваль, фестиваль сакрального мистецтва, проєкт «Врятуймо скарби разом», фестиваль «Обереги», фестиваль живих скульптур, фестиваль оркестрів, фестиваль «Катедральні дзвони», проєкт з брейк-дансу. Хорове мистецтво представить зразу три фестивалі: хоровий фестиваль дитячої музики «Передзвін», фестиваль духовної та естрадної пісні «Великодні дзвони» та фестиваль хорової музики. Також до проєкту долучать «Робоклуб».

Довідково. Велика культурна столиця – це один з трьох почесних річних статусів Культурної столиці України, який може бути присвоєний територіальній громаді з населенням понад 100 тисяч осіб та зі спроможністю реалізувати річну програму культурно-мистецьких проєктів, спрямовану на досягнення цілей програми «Культурні столиці України».


Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram та Instagram – найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Loading…