Івано-Франківськ

Хвороба не відступає: голова ОДА Федорів закликав прикарпатців носити маски й дотримуватися дистанції

Взято з https://galka.if.ua/khvoroba-ne-vidstupaie-golova-oda-fedor/

Протягом останніх днів в Україні фіксується збільшення захворюваності на COVID-19. Особливе занепокоєння викликає загальний настрій безпечності у краян, мовляв, не всі носять захисні маски й дотримуються соціальної дистанції.

Читайте також: 15 шкіл, садків й стадіонів будують на Прикарпатті. Освітні об’єкти недофінансовують

Як наголосив голова Івано-Франківської облдержадміністрації Віталій Федорів, зупинити поширення коронавірусної інфекції можна тільки змінивши підхід до проблеми.

“Давайте поважати один одного та ставитися з розумінням до ситуації, дбати про своїх рідних та близьких. Від кожного з нас залежить швидкість розповсюдження вірусу, а отже і здоров’я багатьох людей. Наразі усі ми відповідальні за те, як розгортатиметься ситуація з поширенням коронавірусу в межах області. Тому я буду вдячний кожному з вас за дотримання правил карантину, за використання засобів індивідуального захисту та дезінфекції, за дотримання соціальної дистанції, за вчасне звернення до лікаря”, – звернувся до краян Федорів.

Посадовець підкреслив, вірус поширюється дуже швидко й перед ним усі рівні, незалежно від статусу, достатку, статі та віку.

До слова, станом на ранок другого серпня в Івано-Франківській області 4 795 людей хворіють на COVID-19.

Нагадаємо, у мера Косова виявили коронавірус.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Чотири райони “жовті”, один – “помаранчевий”: Франківщину поділили на зони епіднебезпеки через коронавірус (КАРТА)

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram – найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні!

Схожі новини

Back to top button
Close
Close