Кривий Ріг

Група крові та екологічні норми. Кабмін затвердив нові бланки водійського посвідчення та свідоцтва про реєстрацію ТЗ

Взято з https://rudana.com.ua/news/grupa-krovi-ta-ekologichni-normy-kabmin-zatverdyv-novi-blanky-vodiyskogo-posvidchennya-ta

Відтепер на посвідченні будуть вказувати групу крові (резус-фактор) водія. Це дозволить лікарям оперативно надавати першу медичну допомогу потерпілим у разі ДТП.

«Цією постановою ми привели документи у відповідність до європейських вимог. Новий зразок на пластиковій картці. Він тримовний (українською, англійською, частина – французькою мовами), чинний на території всієї Європи та в багатьох країнах світу», – сказав Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль.

Нове свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу передбачає додавання позначки щодо відповідності авто екологічним нормам «Євро-2» – «Євро-6» або іншому рівню.

Водії можуть не поспішати міняти документи. Як вказано в постанові, національне та міжнародне посвідчення водія, свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу, тимчасовий реєстраційний талон транспортного засобу, видані до набрання чинності цією постановою, діятимуть протягом строку, на який їх було видано.

Фото на прев’ю з мережі інтернет.

Схожі новини

Back to top button
Close
Close