У Кривому Розі збудували новий пішохідний міст через річку Саксагань

Джерело https://rudana.com.ua/news/u-kryvomu-rozi-zbuduvaly-novyy-pishohidnyy-mist-cherez-richku-saksagan

Довжина нового пішохідного мосту – 65,1 м, ширина – 3 метри. Конструкція – прольотна споруда з трьома опорами, пілоном, канатними вантами. Обладнали 15-метровий спуск-пандус.

Споруда, як запевняють будівельники, надійна та буде довго служити криворіжцям.

“Вага лише основних конструкцій – 65 тонн. Ми вже встановили 18 основних світильників і ще додамо 70 бокових, щоб у подальшому досягти ефекту “летючого підвісного мосту”, – розповів Іван Медалович, директор будівельної компанії, генпідрядник.

На підходах до мосту, з обох боків річки Саксагань облаштовані широкі тротуари та встановлені сучасні світильники. Тож мешканці району та гості відчуватимуть тут комфорт та безпеку і у вечірній час. Незабаром планують благоустрій прилеглої до мосту території.

Міський голова Юрій Вілкул особисто поспілкувався з будівельниками та привітав криворіжців з цією подією.

“Місто розвивається та рухається вперед. Ми відкриваємо нові амбулаторії, оснащуємо лікарні, школи, будуємо нові дороги та мости. Стару Саксагань ми розчистили кілька років тому, і тепер над річкою новий білосніжний міст, який з’єднує вулицю Свято-Миколаївську з дитячим парком імені Гагаріна. Я впевнений, що ця локація стане ще одним улюбленим місцем для криворіжців і своєрідною візитівкою», – зазначив мер.