Лікарні Чернівців звинуватили у приховуванні вільних covid-ліжок: місто проводить перевірки

3


Сергій Осачук звинуватив міські лікарні Чернівців у приховуванні резервних ліжкомісць. У міській раді взялись до перевірки. Детальніше у матеріалі.

Голова Чернівецької облдержадміністрації Сергій Осачук у прямому ефірі на Facebook зазначив, що деякі міські лікарні Чернівців не відкривають власних резервів для хворих на COVID-19, пише ІА АСС.

«Станом на 22 лютого 63% усіх ліжок зайняті. До кінця тижня ми будемо мати ще більшу спроможність. (…) З іншого боку, я закликаю до 100%-ої чесності усіх органів місцевого самоврядування. В той час, коли ми допомагаємо місту Чернівці знайти додаткові нові ліжка і гарантуємо можливість лікувати чернівчан у районних центральних лікарнях міст Герца та Новоселиця, неприпустимо, щоби окремі медичні установи у Чернівцях з небажанням приховували власні резерви, які є тут у місті, і їх не відкривали. Тому у нас працює змішана комісія Департаменту охорони здоров’я, фахівці. Сподіваюся, що разом з лікарями вони дійдуть згоди, що у такий складний період неприпустимо тримати резерв для інших практик, коли чернівчанам потрібна така важлива медична допомога»,- сказав Сергій Осачук.

Наші новини є у Facebook

В Управлінні забезпечення медобслуговування у сфері охорони здоров’я Чернівецької міськради інформацію голови ОДА спростовують і кажуть, що навпаки посилено працюють над збільшенням кількості ліжкомісць. Про це журналістам розповіла Наталія Калмикова, очільниця Управління.

«Цим питанням займаються. Сьогодні проінспектували міську лікарню №1, завтра –  лікарню №3. Ніхто нічого не приховує. Думаю, це неперевірена інформація. Сьогодні також відбудеться нарада в Департаменті охорони здоров’я, де будемо піднімати це питання. Місця не приховуються, ми навпаки відкриваємо нові: вчора це було 10 місць, сьогодні додали ще 25», –  зазначила Наталя Калмикова.

Читайте також: Хворих на коронавірус чернівчан прийматимуть дві районні лікарні

Джерело https://acc.cv.ua/news/chernivtsi/likarni-chernivciv-zvinuvatili-u-prihovuvanni-vilnih-covid-lizhok-misto-provodit-perevirki-69484