Львів

21-річний львів’янин зізнався патрульним, що в пакетику з-під арахісу носить канабіс

Взято з https://zaxid.net/news/showNews.do?21_richniy_lvivyanin_ziznavsya_patrulnim_shho_v_paketiku_z_pid_arahisu_nosit_kanabis&objectId=1504881

Під час розмови з патрульними вночі на суботу, 11 липня, 21-річний львів’янин зізнався, що замість солоного арахісу в пакетику має канабіс та амфетамін. Чоловіка зупинили близько опівночі на вулиці Шота Руставелі, оскільки патрульним видалось підозрілим, що він озирався і пришвидшився після того, як помітив поліцейське авто. Після нетривалої розмови чоловік зізнався, що робить закладки з наркотиками.

«Екіпаж патрульної поліції помітив чоловіка, який вгледівши службовий автомобіль, почав озиратися і пришвидшив ходу. Така поведінка викликала підозру у поліцейських, тому вони зупинили громадянина. Львів’янин дуже хвилювався і вказував на таксі, яке його чекає за кілька метрів. Говорив, що поспішає. Інспектори вирішили провести поверхневу перевірку, під час якої вони виявили запакований пакет в якому мав бути солений арахіс», – йдеться у повідомленні прес-служби Патрульної поліції Львівщини.

Патрульні помітили, що пакет з арахісом закритий клейкою стрічкою і виглядає об’ємнішим ніж зазвичай. «На запитання, що він ховає у пакеті, 21-річний чоловік зізнався, що там 11 грамів речовини канабіс та 60 грамів речовини амфетамін. Це була так звана закладка, яку він щойно забрав. Чоловік розповів, що займається розповсюдженням наркотичних речовин з рук в руки і саме прямував до клієнтів», – повідомили патрульні.

На місце викликали слідчих Галицького відділу поліції та співробітників Управління протидії наркозлочинності Нацполіції Львівщини, які далі займатимуться цією справою.

Схожі новини

Back to top button
Close
Close