Головні новини Львова за 29 жовтня. Швидкі новини для найбільш заклопотаних

7

Джерело https://zaxid.net/news/showNews.do?lviv_novini_sogodni_29_zhovtnya_2020_roku_golovni_novini_dnya&objectId=1509776

Чи втратить Україна безвіз з Євросоюзом через скандальне рішення Конституційного суду України про скасування електронного декларування і відповідальності за незаконне збагачення чиновників. Обговоримо реакцію всередині країни і за кордоном. Що ми дізналися про статки депутатів та чиновників завдяки електронним деклараціям? Згадаємо приклади декларацій, які вразили суспільство.

Махінації на місцевих виборах виявили у Зимноводівській об’єднаній громаді біля Львова. Об’єднання «Самопоміч» заявляє, що в них вкрали голоси. Тепер партія не проходить у раду ОТГ. Про все це в ефірі програми «Чорне і біле» з Андрієм Дроздою.

+405

Станом на 28 жовтня у Львівській області кількість людей, у яких підтвердився діагноз коронавірус Covid-19, від початку пандемії – 28 889 (+405 за попередню добу, з них 160 – у Львові).

ТВК оголосила остаточні результати виборів мера Львова

У другий тур виходять Андрій Садовий і Олег Синютка, розрив між якими перевищив 20 тис. голосів.

Померла відома львівська художниця Тетяна Думан

Вночі у четвер, 29 жовтня, у віці 39 років померла відома художниця та волонтерка Тетяна Думан. Вона боролась з раком та проходила лікування в Україні та за кордоном.

У Дрогобичі відбудеться другий тур виборів голови ОТГ

У першому турі виборів лідирує Тарас Кучма, за якого проголосували 12906 виборців (41,48%), на другому місці Андрій Веселий, який має підтримку 8106 мешканців (26,05%).

«Поки скрізь про це говорять, у Львові це вже робиться»

Розповідаємо як Львів став прикладом для інших міст у поводженні з відходами.

Студенти «Львівської політехніки» розмалювали стіни дитячої лікарні на Орлика

Перед цим студенти також безкоштовно намалювали 93 картини, які розвісили у палатах.

У львівській лікарні почали розслідування через смерть пацієнта

Прокуратура відкрила кримінальне провадження за фактом смерті онкохворого пацієнта, якого виписали з лікарні через карантин. Керівництво лікарні уже призначило службове розслідування.

Біля Львова відкриють музей розбитих літаків Другої світової війни

1 листопада у селі Хоросно поблизу Львова відкриють музей загиблих літаків. В експозиції музею представлять уламки 12 літаків часів Другої світової війни, знайдених на теренах Західної України.