LG з листопада почне обмежувати роботу «сірих» смарт-телевізорів в Україні. На телевізорахх LG перестануть працювати цифрові сервіси і додатки

0
8

Джерело https://zaxid.net/news/showNews.do?lg_z_listopada_pochne_obmezhuvati_robotu_sirih_smart_televizoriv_v_ukrayini&objectId=1509211

Компанія LG заявила, що почне блокувати послуги Smart TV на несертифікованих телевізорах в Україні та країнах пострадянського простору, повідомила її прес-служба.

Згідно з цим повідомленням, обмеження роботи стосуватиметься пристроїв, неофіційно ввезених на територію України, Туркменістану, Росії та інших країн СНД.

Виданню AIN.ua в компанії розповіли, що це стосується моделей телевізорів 2020 року випуску. Йдеться лише про відключення конкретних цифрових сервісів і додатків, тоді як телевізійний сигнал пристрої продовжать приймати без проблем.

Компанія підготувала оновлення програмно-апаратних засобів телевізорів LG. Однак з його автоматичним встановленням на несертифіковані пристрої, послуги Smart TV «можуть бути повністю недоступними або суттєво обмеженими».

Зміни почнуть діяти з 16 листопада 2020 року, коли LG почне масштабне оновлення програмного забезпечення.

У своєму повідомленні LG закликала купувати лише техніку, призначену для продажу в конкретному регіоні. Компанія закликала вимагати у продавців відповідні сертифікати перед покупкою.

Додамо, що на початку 2020 року блокувати неофіційно ввезені телевізори почала корпорація Samsung.