Львів’яни скаржаться на дзвінки з агітацією за Олега Синютку. Жіночий голос представляється членкинею штабу «ЄС», однак у партії заперечують свою причетність до агітації

0

Джерело https://zaxid.net/news/showNews.do?lvivyani_skarzhatsya_na_dzvinki_z_agitatsiyeyu_za_olega_sinyutku&objectId=1510946

У день виборів, 22 листопада, львів’яни почали отримувати дзвінки нібито від штабу львівського осередку партії «Європейська солідарність» у день виборів. Виборцям дякують за те, що підтримали кандидата від «ЄС» Олега Синютку, а також радять піти на дільницю і проголосувати за Синютку, якщо вони ще цього не зробили. Такі дзвінки є прямим порушенням виборчого законодавства, адже агітувати у день виборів заборонено. У львівському штабі «ЄС» заперечують свою причетність до обдзвону львів’ян.

У неділю, у день другого туру виборів на голову Львівської ОТГ, львів’яни почали отримувати дзвінки із подякою за підтримку кандидата від «ЄС» Олега Синютки. Про це мешканці повідомляють у Facebook.

Фото 1Фото 2Фото 3

Виборці скаржаться на дзвінки з агітацією за Олега Синютку

ZAXID.NET вдалося отримати аудіозапис одного з таких дзвінків від читача. На записі чути, що телефонує жінка, називається представницею штабу львівського осередку партії «ЄС». Жінка дякує за підтримку на виборах Олега Синютки і запитує виборця, чи він вже проголосував. Після його відповіді співрозмовниця просить запросити своїх друзів прийти на дільницю і проголосувати за Олега Синютку.

Один з виборців, до якого подзвонили з політичною агітацією, Роман Васюта уже написав заяву у Галицький райвідділ поліції.

Керівник Львівського обласного осередку «Європейської солідарності» Віталій Корецький заперечив причетність штабу партії до агітаційних дзвінків.

«Мені нічого про це не відомо. Я зараз перебуваю у штабі “ЄС”, і тут немає жодної людини, яка б займалась такими дурницями в день голосування», – заявив ZAXID.NET Віталій Корецький.

Усі дзвінки нібито від штабу «ЄС» львів’яни отримують з одного і того ж номеру телефону з кодом Києва 044-351-78-05. ZAXID.NET зателефонував за цим номером, однак не отримав відповіді.

Нагадаємо, що агітація за будь-якого кандидата у день виборів заборонена законодавством. У разі виявлення політичної агітації необхідно звернутися до правоохоронців. Ви також можете повідомити про випадки агітації представникам організації «Опора» або ж надіслати інформацію нам на скриньку [email protected]