На кандидата в депутати Львівської міськради напали в Рудному. Нетверезі чоловіки напали на Богдана Калічака та його батька

0
4

Джерело https://zaxid.net/news/showNews.do?na_kandidata_v_deputati_lvivskoyi_miskradi_napali_v_rudnomu&objectId=1509209

У суботу, 17 жовтня, у селищі Рудне під Львовом напали на 37-річного кандидата у депутати Львівської міськради від «Народного руху України» Богдана Калічака та його батька. Поліція повідомила, що уже розшукала нападників.

Як повідомляє обласний осередок партії «Народний рух України», після зустрічі з Ігорем Кузьмаком, який є кандидатом на мера Львова, троє нетверезих чоловіків у Рудному побили Богдана Калічака та його батька. Унаслідок нападу батько Богдана Калічака потрапив до лікарні.

«Троє людей в нетверезому стані спочатку напали на Богдана та його батька, а потім ломом розтрощили його машину. Ми вважаємо, що це провокація та підлі дії наших опонентів», – йдеться у заяві партії.

Вранці у неділю, 18 жовтня, Нацполіція Львівщини повідомила, що відкрила кримінальне провадження через перешкоджання здійснення виборчого права. Поліцейські встановили особи двох чоловіків, що вчинили бійку та пошкодили автомобіль Opel, –це місцеві мешканці віком 24 та 31 рік. За цим фактом проводять досудове розсліування.