Львів

Найкращі маршрути та краєвиди: багатоденна велогонка TOUR de ONUR на Львівщині

Взято з https://zaxid.net/news/showNews.do?naykrashhi_marshruti_ta_krayevidi_bagatodenna_velogonka_tour_de_onur_na_lvivshhini&objectId=1507786

Ідеальні маршрути, найкращі дороги, фантастичні краєвиди та величезне вело комьюніті. 2-3-4 жовтня у Львівській області пройде багатоденна велогонка TOUR de ONUR.

Організатори велогонки West Road Cycling та міжнародна компанія Onur Group.

West Road Cycling львівський клуб любителів шосейного велоспорту. Організатор наймасштабніших велозмагань країни, які мають великий досвід організації гонок та велике бажання творити нові якісні перегони.

«Ми завжди мріяли про те, щоб шосейний велоспорт, такий популярний у Європі, був таким же поширеним і в нас. Щоб було нормальним прокинутись в суботу зранку і поїхати з друзями на тренування в 100 км. І для цього необхідні дві складові: хороші дороги в мальовничих місцях та велосипедисти на них. Перше для нас робить Onur Group Ukraine. Ну а здорових, сильних і красивих велосипедистів стає все більше, з кожним роком ця кількість кратно примножується», розповідає співорганізаторка TOUR de Onur Марта Захарова.

Співзасновниця West Road Cycling додає, що шосейний велоспорт це велика культура зі своєю етикою, законами, багатою історією і надзвичайно крутим впливом на людину як зовнішнім, так і внутрішнім. І коли довкола є такі чудові дороги, подекуди геть порожні, гріх не користуватись ними для досягнення свого дзену на залізному коні.

Onur Group міжнародна компанія, з 40 річним досвідом, які будують найякісніші дороги України, просто ідеальні для велогонок.

Засновник міжнародної компанії Onur Group Онур Четінджевіз розпочинав свій шлях у кар’єрі із ремонту та прокату велосипедів. Його майстерня у Анкарі щодня приймала десятки велосипедистів, які зверталися до нього за допомогою.

Тепер у столиці Туреччини знаходить головний офіс міжнародної компанії Onur Group, засновником якої є Онур Четінджевіз разом із своєю дружиною.

Компанія об’єднує будівництво, енергетику, сільське господарство, логістику, туризм та авіацію, працює у більш ніж 10 країнах світу, а пан Онур далі підтримує велосипедистів. Тепер його компанія в Україні стає співорганізатором однієї із найбільших велогонок країни TOUR de ONUR, маршрут якої пролягатиме дорогами, які були побудовані Onur Group Ukraine.

Схожі новини

Back to top button
Close
Close