Поліція Калуша хотіла оштрафувати ритуальне бюро через роботу у карантин вихідного дня

0

Джерело https://zaxid.net/news/showNews.do?politsiya_kalusha_hotila_oshtrafuvati_ritualne_byuro_cherez_robotu_u_karantin_vihidnogo_dnya&objectId=1510921

У Калуші поліція склала протокол на ритуальну службу «Скорбота» через роботу у карантин вихідного дня. Про це в соцмережі з іронією повідомив власник бюро Юрій Кузь.

«Люди я вас прошу непомирайте на вихідних))) дочекайтесь понеділка… Тепер що у вихідні помирати неможна? Чи покійного тримати без труни 3 дні», – йдеться у дописі.

Щоправда, після розголосу у соцмережах бюро у поліції вирішили вже ж не штрафувати.

Власник бюро згодом висловив вдячність новому начальнику Калуського відділу поліції за оперативне реагування

«Дякую начальнику поліції Калущини Андрію Кушику за оперативне втручанння та допомогу у вирішенні непорузоміння працівників поліції», – йдеться у дописі.

Нагадаємо, уряд 11 листопада запровадив в Україні карантин вихідного дня. Під час карантину вихідного дня заборонено працювати непродовольчим магазинам і ринкам, закладам харчування, культури і розваг, а також закладам з надання низки послуг. Проти такого рішення уряду виступила влада кількох міст, а також представники бізнесу, які через такі заходи зазнаватимуть збитків.

Понад 1,3 тис. закладів в Україні порушили карантин вихідного дня у перший день початку його дії. У свою чергу влада Львова оскаржуватиме в судах штрафи, які поліція наклала на львівських підприємців за недотримання карантину на вихідні.