Шахтаря зі Львівщини оштрафували на 17 тис. грн за пропозицію хабара. 28-річний чоловік запропонував 300 грн поліцейському , щоб той не складав протокол про порушення

0

Джерело https://zaxid.net/news/showNews.do?shahtarya_z_sokalshhini_oshtrafuvali_na_17_tis_grn_za_propozitsiyu_habara__politsiyi&objectId=1510919

Мешканця Червонограда оштрафували на 17 тис. грн за те, що він запропонував 300 грн хабара поліцейському. Такий вирок 17 листопада виніс Червоноградський районний суд.

У вироку суду вказано, що Юрія Василюка 14 липня цього року зупини поліцейські на вул. Івасюка у Червонограді, коли він їхав у незареєстрованому автомобілі і з розстібнутим паском безпеки. Поки правоохоронці складали протокол про порушення, водій вирішив запропонувати одному з них 300 грн хабара.

Правоохоронець відмовився від такої пропозиції і викликав на місце слідчих. Юрія Василюка звинуватили у пропозиції хабара службовій особі.

Пізніше Юрій Василюк підписав угоду з прокуратурою, де визнав свою провину і погодився на покарання у вигляді 17 тис. грн штрафу. Суддя Андрій Жураковський, який розглядав цю справу, затвердив угоду і оштрафував Василюка.

У вироку суду вказано, що Юрій Василюк працює підземним гірником у шахті «Лісова», що розташована в селі Сілець Сокальського району.