У Дрогобич приїхали автобуси з тітушками

0

Джерело https://zaxid.net/news/showNews.do?u_drogobichi_zafiksuvali_avtobusi_z_titushkami&objectId=1510939

У місті Дрогобич біля одного з будинків у центрі міста зафіксували автобуси, на яких прибули близько 100 молодих чоловіків, у тому числі із Запорізької області. Поліція уже провела перевірку і встановила особи цих людей. Вони представилися журналістами і повідомили, що планують охороняти виборчі дільниці.

Мережа «ОПОРА» повідомила, що у Дрогобич прибули близько 100 чоловіків на двох автобусах з львівськими номерами. Правоохоронці поспілкувалися з молодиками. Вони розповіли, що планують охороняти виборчі дільниці і є журналістами. На підтвердження цього показали посвідчення видання «Нова пора».

За інформацією з державного реєстру друкованих ЗМІ та інформаційних агентств як суб’єктів інформаційної діяльності, це медіа зареєстроване у Запорізькій області. Також відомо, що троє із прибулих осіб зареєстровані у Запорізькій області, усі інші – у Львівській.

Представники цього видання уже намагалися потрапити у приміщення дільничних виборчих комісій №461735 (місто Стебник) та №461718 (місто Дрогобич). Голови комісій разом з поліцейськими їм у цьому відмовили. В одного з представників ЗМІ не було печатки на журналістському посвідченні, іншій мав свідоцтво про реєстрацію видання із протермінованою датою.

Відео, де видно скупчення молодиків біля одного з будинків у місті Дрогобич, яке оприлюднила мережа «ОПОРА»

Нагадаємо, у Дрогобичі в другому турі виборів мера змагаються діючий міський голова Тарас Кучма та місцевий підприємець Андрій Веселий.