У військовому госпіталі в Винниках назвали причину нічної аварії з киснем. Виявилось, що вибуху в лікарні не було

0

Джерело https://zaxid.net/news/showNews.do?u_viyskovomu_gospitali_v_vinnikah_nazvali_prichinu_nichnoyi_avariyi_z_kisnem&objectId=1510909

У Львівському військовому госпіталі репресованих імені Юрія Липи в Винниках пояснили причину надзвичайної ситуації, яка виникла пізно ввечері п’ятниці, 20 листопада. З’ясувалось, що у системі кисневого постачання тріснула пластина і через це в лікарні припинилась подача кисню.

Нагадаємо, вечері 20 листопада мер Львова Андрій Садовийповідомив про аварію з постачанням кисню в обласному військовому госпіталі у Винниках. Через це 21 пацієнта, у тому числі тих, хто перебував на апаратах ШВЛ, евакуювали в інші львівські лікарні.

Попередньою версією Садовий назвав вибух, що міг статись при заправці системи кисню. Однак уже зранку адміністрація лікарні назвала остаточну причину аварійної ситуації. Виявилось, що кисень з ладу вивів не вибух, а тріснута пластина у кисневій системі.

«О 22:05 вийшла з ладу системи кисневого постачання в КНП ЛОР «Львівський обласний госпіталь ветеранів війн та репресованих ім. Ю.Липи». Причиною поломки стала тріснута пластина», – йдеться в повідомленні госпіталю у Facebook.

О 00:25 подачу кисню у медичний заклад відновили і госпіталь відновив роботу в штатному стані.