У винниківському госпіталі назвали причину нічної аварії з киснем. Система постачання киснем вийшла з ладу на понад дві години

0

Джерело https://zaxid.net/news/showNews.do?u_viyskovomu_gospitali_v_vinnikah_nazvali_prichinu_nichnoyi_avariyi_z_kisnem&objectId=1510909

У Львівському обласному госпіталі репресованих імені Юрія Липи в Винниках пояснили причину надзвичайної ситуації, яка виникла пізно ввечері п’ятниці, 20 листопада. З’ясувалось, що у системі кисневого постачання під час заправки тріснула пластина, внаслідок чого у лікарні припинилась подача кисню.

Нагадаємо, вечері 20 листопада мер Львова Андрій Садовийповідомив про аварію з постачанням кисню в обласному госпіталі у Винниках. Через це 21 пацієнта, у тому числі тих, хто перебував на апаратах ШВЛ, евакуювали в інші львівські лікарні. До місця події виїхало 16 бригад екстреної медичної допомоги, забезпечених киснем та апаратами ШВЛ.

Попередньою версією Садовий назвав вибух, що міг статись при заправці системи кисню. Однак уже зранку адміністрація лікарні назвала остаточну причину аварійної ситуації. Виявилось, що кисень з ладу вивів не вибух, а тріснута пластина у кисневій системі.

«О 22:05 вийшла з ладу системи кисневого постачання в КНП ЛОР «Львівський обласний госпіталь ветеранів війн та репресованих ім. Ю.Липи». Причиною поломки стала тріснута пластина», – йдеться в повідомленні госпіталю у Facebook.

О 00:25 подачу кисню у медичний заклад відновили і госпіталь відновив роботу в штатному стані.