«ЄС» виключила з партії двох депутатів за їзду на сходах багатоповерхівки на Львівщині. Андрій Жидачек і Микола Пущак намагалися заїхати автомобілем по сходав у під’їзд багатоповерхівки

0

Джерело https://zaxid.net/news/showNews.do?yes_viklyuchila_z_partiyi_dvoh_deputativ_za_yizdu_na_shodah__bagatopoverhivki_u_pustomitah&objectId=1510907

Новообраних депутатів місцевої ради Солонківської ОТГ Микола Пущака і Пустомитівської міськради від партії «Європейська солідарність» Андрія Жидачека виключили з партії після інциденту, що стався у ніч на 20 листопада у Пустомитах.

Нагадаємо, учора ZAXID.NET опублікував відео спроб Миколи Пущака та Андрія Жидачека виїхати автомобілем Mercedes G 500 на ґанок багатоповерхівки у Пустомитах. Судячи з поведінки обох депутатів, вони були у стані сильного сп’яніння.

Спочатку Микола Пущак заперечував свою причетність до цього інциденту, але пізніше Андрій Жидачек підтвердив, що був разом з Пущаком. Втім Жидачек також заявив, що за кермом був водій Миколи Пущака, якого депутати нібито просили не намагатись виїхати сходами, але той їх не послухався.

Увечері 20 листопада, попри цей інцидент і широкий розголос по усій країні, Миколу Пущака призначили заступником голови Солонківської ОТГ Богдана Дубневича.

А в суботу, 21 листопада, сайт партії «Європейська солідарність» повідомив про виключення Пущака і Жидачека з партії за ганебну поведінку, що суперечить цінностям партії.

«21 листопада радою Львівської обласної територіальної організації «Європейської Солідарності» прийнято рішення про виключення з лав партії двох її членів: Жидачека Андрія Богдановича, обраного депутатом Пустомитівської міської ради, та Пущака Миколу Зіновійовича, депутата Солонківської сільської ради, за вчинення ганебних дій, які суперечать цінностям партії «Європейська Солідарність», – йдеться у повідомленні партії.

Також у повідомленні львівського обласного осередку «ЄС» наголошується, що партія звернулася до Солонківської ОТГ із вимогою звільнити Миколу Пущака із посади заступника голови ОТГ, а обох депутатів закликали добровільно скласти депутатські мандати.