Чернівецька ТВК зареєструвала депутатів ще двох партій

0


Чернівецька міська територіальна виборча комсія сьогодні, 13 січня, провела засідання, на якому зареєструвала десятьох новобраних депутатів міської ради від партій та “Рідне місто” та К.

Про це кореспонденту ІА АСС розповіла голова Чернівецької міської територіальної виборчої комісії Анастасія Сімак.

З її слів, спершу на засіданні нові члени комісії, яких призначила ЦВК, склали присягу. Однак троє з них одразу покинули засідання.

Як зазначила Анастасія Сімак, одинадцятеро членів комісії залишилися (задля кворуму необхідно – 10 членів комісії). Тому Чернівецька 

міська територіальна виборача комісія зареєструвала семеро депутатів від партії «Команда Михайлішина» та трьох депутатів від партії «Рідне місто»:  Антоніну Бабюк, Віталія Михайлішина, Аліну Олевич, Сергія Козака, Валерія Найдиша, Анатолія Чесанова, Дениса Тимофєєва, Василя Продана, Валерія Чинуша та Володимира Бешлея.

Нагадаємо, що заяви обрані депутати написали 24 грудня. І починаючи з 26 грудня Чернівецька міська ТВК не могла їх зареєструвати.

Джерело https://acc.cv.ua/news/chernivtsi/z-desyatoyi-sprobi-chernivecka-tvk-zareestruvala-deputativ-sche-dvoh-partiy-67927