скільки українці платитимуть за одну дозу

Чернівці


Для українців буде встановлена єдина ціна на препарат від коронавірусу. Однак вартість може змінитися через коливання долара.

Вартість вакцини CoronaVac від китайської компанії Sinovac Biotech для українців становитиме 504 гривні. Про це пише ІА АСС з посиланням на Кореспондент.

Постачальником препарату буде фармацевтична компанія Лекхім, повідомив на пресконференції в середу, 13 січня, голова наглядової ради групи фармацевтичних компаній Лекхім Валерій Печаєв.

При цьому Печаєв зазначив, що на ціну може впливати курс долара: «Ціна може бути навіть менша, адже продаж буде здійснюватися в гривнях. Усе залежить від того, як рухатиметься курс долара. Якщо курс долара залишиться хоча б такий же – вона буде меншою».

Також стало відомо, що «Лекхім» уклав угоду про постачання в першому півріччі цього року п’яти мільйонів доз вакцини від Sinovac Biotech. Ця кількість буде закуплена не за кошти держави.

Отримуйте новини в Telegram

Компанія з 15 січня починає прийом заявок на постачання вакцин від підприємств України, які зацікавлені у вакцинації своїх співробітників.

Джерело https://acc.cv.ua/news/ukraine/vakcina-vid-koronavirusu-skilki-ukrayinci-platitimut-za-odnu-dozu-67922