Чернівці

більшість загиблих у Кременчуку не опізнані, – Монастирський І АСС


Більшість загиблих унаслідок ракетного удару по торговельному центру у Кременчуку не опізнані, оскільки тіла дуже сильно обгоріли; на ідентифікацію може знадобитися кілька днів.

Про це повідомив міністр внутрішніх справ Денис Монастирський під час пресконференції у Кременчуці, передає Медіа агентство АСС з посиланням на Укрінформ.

«21 особа безвісти зникла. Частина із них можуть бути серед цих тіл, які вже знайдені. Бо більшість тіл ще не є опізнаними через те, що дуже сильно обгоріли», – заявив глава МВС.

За його словами, на ідентифікацію виявлених останків може знадобитися кілька днів.

«Ми задіюємо сучасну криміналістичну лабораторію, яку надали нам міжнародні партнери. Фактично, це (ідентифікація тіл — ред.) буде залежати від того, як швидко родичі здадуть ДНК-зразки», – сказав міністр.

Він повідомив, що вже призначено низку криміналістичних експертиз, зокрема судово-медичну, молекулярно-генетичну, вибухотехнічну, будівельно-технічну, судово-економічну, пожежо-технічну, а також експертизу зброї та слідів і обставин використання боєприпасів.

Розслідування

Монастирський показав виявлені зразки уламків ракети Х-22, зазначивши, що основні її фрагменти ще залишаються у місці влучання і будуть відібрані експертами-криміналістами.

«Звичайно, це лише початок великого розслідування», – заявив Монастирський.

Він наголосив, що це є цілеспрямованим злочином проти цивільного населення України. «І весь світ має це розуміти – що путін не зупиниться ні перед кордонами інших держав, ні перед призначанням об’єктів (для націлення снарядів — ред.). Це є злочин проти цивільного населення і людяності, що відповідним чином кваліфікується міжнародним законодавством», – заявив міністр.

Медіа агентство АСС є в Instagram

Поранені та госпіталізовані

За його словами, 59 поранених учора звернулися до лікарні, і 25 з них були госпіталізовані, одна особа померла у лікарні. Міністр зазначив, що разом з іншими посадовцями відвідав поранених, і лікарі сказали, що є потреба у крові.

«Сьогодні ми прийшли зранку, і я сам здав кров, також було багато бажаючих жителів Кременчука і з інших регіонів, і ще інші медики передали необхідну кров. І наразі вже медики сказали, що цього достатньо. Дякую тим, хто долучився до здачі крові», – сказав Монастирський.

Джерело https://acc.cv.ua/news/ukraine/tila-silno-obgorili-bilshist-zagiblih-u-kremenchuku-ne-opiznani-monastirskiy-86010

Back to top button