Чернівці

Благоустрій парку Шиллера: у Чернівцях оголосили набір учасників до робочої групи

Незабаром розпочнеться робота з планування комплексного благоустрою парку Шиллера у Чернівцях. Тому міськрада оголосила про набір учасників до робочої групи. 

Члени робочої групи братимуть участь у нарадах з профільними експертами. Це потрібно, аби напрацювати найкращі рішення для облаштування парку, а також для врахування думок та пропозицій від чернівчан. Напрацювання групи будуть враховані під час формування архітектурної концепції простору, пише ІА АСС.

«Податися на участь можуть люди, які займаються питаннями урбаністики, транспорту, архітектури та містопланування, потреб маломобільних груп населення, представників молодіжних і студентських організацій, профспілок, бізнесу та туризму.

Заявки приймаються до 23 вересня. Їх потрібно надіслати на е-пошту umadmbk@gmail.com. У листі вказати прізвище, ім’я, по батькові, назву організації, яку представляєте, попередній досвід роботи та контактний номер. Анонімні заявки розглядатися не будуть», – йдеться у повідомленні міської ради.

Отримуйте новини в Telegram
Джерело https://acc.cv.ua/news/chernivtsi/blagoustriy-parku-shillera-u-chernivcyah-ogolosili-nabir-uchasnikiv-do-robochoyi-grupi-77327

Схожі новини

Back to top button
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com