Чернівці

Бювет на Гравітоні збудують вчасно: коли його планують відкрити » Новини Чернівці: Інформаційний портал «Молодий буковинець»


Бювет на Гравітоні має бути завершений до 30 червня. Наразі роботи з його будівництва тривають.

Про це розповіли на фірмі “Акватон”, яка здійснює будівництво.

“Коли розпочали будівельні роботи, мешканці попросили облаштувати будівельний майданчик, ми це зробили за власні кошти. Але за зиму туди понакидали купи сміття, ми це знову ж за власні кошти зібрали і вивезли. На сьогодні територію привели до ладу“, – розповів Павло Подольський з фірми “Акватон“.

Виконали більшу частину будівельних робіт, підвели воду та електрику, відвели каналізацію, зробили майданчик. Тепер потрібно привезти і встановити бювет та під’єднатися до водопровідних мереж. 

“Ятку, в якій будуть фільтри, робимо самі. Одразу встановимо багаторівневий фільтр комплексної очистки. Вода буде питна, незалежно від того, будуть використовувати водопровідну воду чи воду зі скважини. Облаштуємо вісім точок для води. Насамкінець зробимо благоустрій території. Здати об’єкт маємо до 30 червня. У терміни вкладемося, а, якщо вдасться, зробимо це раніше“, – зазначив Павло Подольський.

Читайте новини “МБ“ у Facebook | Telegram | Viber | Instagram

Рейтинг:

(голосів: 0)

Сьогодні, 11:49

Коментарів
0
Переглядів
0

Джерело https://molbuk.ua/chernovtsy_news/224133-byuvet-na-gravitoni-zbuduyut-vchasno-koly-yogo-planuyut-vidkryty.html

Схожі новини

Back to top button
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com