Чернівці

чернівчани незадоволені якістю міських послуг

Журнал НВ створив рейтинг українських обласних центрів з найякіснішим життям. Чернівці представлені у цьому дослідженні з не надто високою оцінкою якості міських послуг.

Про це йдеться у публікації на сайті НВ.

Зазначається, що найякісніше життя серед вітчизняних містян мають мешканці Вінниці, а найгіршу оцінку заробив Херсон

Водночас мешканці Чернівців не надто високо оцінюють якісь міських послуг. Повідомляється, що Чернівці – місто з гарною екологією, яке втратило значну кількість працездатного населення через трудову міграцію.

Румунські, польські, угорські, італійські працедавці активно наймають чернівчан для роботи. У місті працює одна з найбільших торговельних локацій України — Калинівський ринок, комунальне підприємство та значний платник податків. Щороку тут проводиться популярний літературний фестиваль Meridian Chernowitz, – йдеться у публікації.

Також НВ зазначило, що мер Чернівців Роман Клічук зберігає оптимізм.

Наразі перед міською територіальною громадою поставлено першочергове пріоритетне завдання — забезпечити мешканцям високу якість уже існуючої інфраструктури, — каже він. — Тому перш за все кошти бюджету громади спрямовуються на капітальний ремонт та реконструкцію вулично-шляхової мережі, об’єктів благоустрою та соціально-культурного призначення.

Водночас у матеріалі НВ зазначається, що результати всеукраїнського муніципального опитування, яке провів Міжнародний республіканський інститут (МРІ), будуть опубліковані на сайті www.iri.org.ua 16 вересня о 14.00.

Читайте новини МБ у Facebook | Telegram | Viber | Instagram

Сьогодні, 20:49

Коментарів
0
Переглядів
126
Джерело https://molbuk.ua/chernovtsy_news/236237-chernivchany-ne-nadto-vysoko-ocinuut-iakist-miskykh-poslug-doslidzhennia.html

Схожі новини

Back to top button
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com