Чернівці

чи стосуватимуться нові правила дітей

11 жовтня на засіданні Кабінету Міністрів України посилили правила для пасажирських перевезень у регіонах, де встановили «жовтий», «помаранчевий» або «червоний» рівень епіднебезпеки.

Нові правила перевезень пасажирів між регіонами, які почнуть діяти з 21 жовтня, не будуть стосуватись неповнолітніх пасажирів. Адже для них наразі не передбачена можливість оформлення COVID-сертифікату та отримання щеплення проти коронавірусної хвороби, пише ІА АСС з посиланням на МОЗ. 

Про це заявив Міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко. 

«Діти до 18 років зможуть користуватись громадським транспортом у поїздках між регіонами без пред’явлення негативних тестів на COVID-19 та сертифікатів чи міжнародних свідоцтв про щеплення. Для дітей віком від 12 років залишається обов’язкове правило використовувати захисні маски під час перебування у громадських місцях, зокрема транспорті», – пояснив Віктор Ляшко

Наші новини є у Facebook

Нові правила перевезень поширюються на повнолітніх осіб: громадян України, іноземців та осіб без громадянства. Йдеться водіїв, членів екіпажу авіа- та залізничного транспорту. 

Нагадаємо, 11 жовтня, в Україні посилили карантинні правила у транспорті, які розпочнуть діяти із 21 жовтня. Нові правила стосуються як регулярних, так і нерегулярних перевезень пасажирів. Йдеться про автомобільний транспорт на автобусних маршрутах, авіаційний та залізничний транспорт міжобласного сполучення. Відповідні правила не будуть застосовуватись до міських та внутрішньообласних перевезень.

Читайте також: Кілька шкіл у Чернівцях йдуть на канікули раніше: причини та перелік закладів (ОНОВЛЕНО)
Джерело https://acc.cv.ua/news/ukraine/transport-za-covid-sertifikatami-chi-stosuvatimutsya-novi-pravila-ditey-78080

Схожі новини

Back to top button
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com