Чернівці

Діти від різних дружин: Іво Бобул розповів, чому розпалися три його шлюби » Новини Чернівці: Інформаційний портал «Молодий буковинець»

Народний артист України Іво Бобул зізнався, чому не складалися його стосунки з колишніми дружинами, в тому числі і зі співачкою Лілією Сандулесою.

Про це 68-річний співак розповів у програмі “Позаочі” на телеканалі Інтер.

Так, в бесіді з ведучим Андрієм Данилевичем артист заявив, що зараз у нього четвертий шлюб. За його словами, попередні шлюби розпадалися, тому що жінки його використовували:

Біля мене були жінки-споживачі. Якщо ти добра душа і ти любиш, то завжди даєш людині те, що вона просить. А тебе використовують…
Однією зі своїх головних помилок в житті співак називає ранній шлюб і вважає, що найоптимальніший вік для створення сім’ї – 40 років:

До того моменту вже можна досягти висот як артист, обзавестися квартирою, якимсь достатком, щоб запросити в свій будинок дружину. На питання, якого тоді віку повинна бути дружина, Іво Бобул відповів: Любов не повинна мати меж. У молодих дівчат я також закохувався. Не безгрішний. Все бувало”.

Читайте новини МБ у Facebook | Telegram | Viber | Instagram

Сьогодні, 01:15

Коментарів
0
Переглядів
319
Джерело https://molbuk.ua/news/238572-dity-vid-riznykh-druzhyn-ivo-bobul-rozpoviv-chomu-rozpalysia-try-iogo-shluby.html

Схожі новини

Back to top button
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com