Чернівці

Для українців запустять єдину базу вакансій: що відомо


Повідомляється, що Держслужба зайнятості за участю Мінекономіки домовилася про співпрацю з топ-5 сайтів з пошуку роботи в Україні: robota.ua, work.ua, novarobota.ua, pidbir.com, grc.ua. Результатом цього стане створення єдиної бази з вакансіями.

«Наповнення бази здійснюватиметься силами Державної служби зайнятості та агентств з пошуку роботи. Оновлення ресурсу – в режимі реального часу», – йдеться в повідомленні.

Отримуйте новини в Telegram

За словами заступника міністра економіки з питань цифрового розвитку Ігоря Дядюри, на єдиній платформі буде консолідуватися інформація про роботодавців і претендентів.

«Ми локалізуємо максимум пропозицій на ринку праці і дані про кадровий потенціал на одному майданчику, що дозволить підприємцям швидко знайти працівників, а людям роботу. Швидке працевлаштування українців відіграє провідну роль у відновленні економічної активності», – зазначив він.

Також повідомляється, що сайти з пошуку роботи отримають доступ до даних Держслужби зайнятості, щоб розміщувати у себе інформацію про вакансії.

Читайте також: Прийом переселенців на роботу: у яких районах Буковини найбільше працевлаштованих

Джерело https://acc.cv.ua/news/ukraine/dlya-ukrayinciv-zapustyat-edinu-bazu-vakansiy-scho-vidomo-85080

Back to top button