Чернівці

Думка дня: Військовий комісар про формування бригади тероборони на Буковині


Думки експертів на актуальні теми щодня від МА АСС.

Віталій Чурай, військовий комісар Чернівецького обласного ТЦК та СП:

«Нагадаю, 1 січня цього року набув чинності закон України «Про основи національного спротиву». Відповідно до цього документа, створюється потужна система територіальної оборони, зокрема й на Буковині.

Медіа агентство АСС є в Instagram

Щоб забезпечити надійний захист громадян та краю наразі триває укомплектування особовим складом Бригади територіальної оборони Чернівецької області. У підрозділи бригади, що розміщені в районах області, запрошуються особи, переважно сержантського та офіцерського складу.

Варто зазначити, що уклавши контракт в підрозділах тероборони, буковинці проходитимуть службу за місцем проживання. У разі ж оголошення мобілізації військовослужбовці бригади тероборони, як і її резервісти, будуть виконувати завдання в межах області у складі свого батальйону. На них покладатиметься завдання з охорони та оборони важливих об’єктів і комунікацій, забезпечення умов для функціонування органів місцевої влади, боротьба з незаконними збройними формуваннями, підтримання режиму воєнного часу, підготовка населення до національного спротиву.

Військовослужбовцям тероборони гарантовано стабільне грошове забезпечення, соціальний та правовий захист держави. Крім того, їм надається повне речове забезпечення та безоплатна  меддопомога у військово-медичних закладах.

Дізнавайтесь інші новини Буковини.

Додам, що кількість посад обмежена. Тому раджу громадянам не зволікати та звертатися до територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки.

Що ж стосується цивільних громадян, які бажають взяти участь у захисті краю, то для них є можливість укласти контракт в резерві та проходити підготовку, не полишаючи звичної діяльності».

Джерело https://acc.cv.ua/news/chernivtsi/dumka-dnya-viyskoviy-komisar-pro-formuvannya-brigadi-teroboroni-na-bukovini-80745

Back to top button