Чернівці

Ердоган вкотре запропонував Путіну організувати переговори з Зеленським » Новини Чернівці: Інформаційний портал «Молодий буковинець»


Відповідну пропозицію Ердоган озвучив Путіну під час свого візиту до Сочі.

Про це пише CNN Turk.

“Я ще раз нагадав Путіну, що ми можемо провести його зустріч із Зеленським. Ми продовжуватимемо розвивати наш діалог з нашим чорноморським сусідом, Росією, у всіх сферах, щоб сприяти регіональному та глобальному миру”, – сказав Ердоган.

Турецький лідер сподівається перетворити угоду про експорт українського зерна на поштовх до відновлення переговорів у Стамбулі.

“Ми є свідками позитивних відбитків нашого діалогу з Росією на Кавказі, в Сирії та в Україні. Ініціатива експорту українського зерна через Чорне море є останнім світовим прикладом цього. Зараз важлива якісна реалізація плану та перетворення позитивної атмосфери на конкретні кроки до повернення до переговорів у Стамбулі”, – сказав Ердоган.

При цьому президент Туреччини вважає, що у війні в Україні “не буде переможця” – конфлікт буде врегульований за столом переговорів.

“Я від початку наголошую, що переможця у війні в Україні не буде. Попри труднощі на місцях, я також твердо вірю, що криза буде вирішена за столом переговорів”, – заявив турецький лідер.

Нагадаємо, 5 серпня турецький президент Реджеп Таїп Ердоган прилетів до Сочі, де провів переговори з російським колегою Володимиром Путіним.

Читайте новини МБ у Facebook | Telegram | Viber | Instagram

Сьогодні, 15:30

Коментарів
0
Переглядів
135

Джерело https://molbuk.ua/news/264370-erdogan-vkotre-zaproponuvav-putinu-organizuvaty-peregovory-z-zelenskym.html

Back to top button