Чернівці

Хлопчик рік пробув у комі через травмування на санках


6-річний хлопчик рівно рік пробув у комі і отямився на Різдво, цього ж дня, коли важко травмувався.

Неймовірну історію маленького пацієнта розповів в ефірі “Львівського радіо” керівник Центру нейрохірургії та неврології Першого територіального медичного об’єднання Львова Андрій Токарський.

Лікар розповів, що хлопчик на Різдво катався на санчатах і в’їхав у дерево, від чого знепритомнів. Дитина не отямлювалася цілий рік через важку черепно-мозгову травму. За маленьким пацієнтом весь цей час спостерігали лікарі, а батьки не відходили від сина. Хлопчика штучно годували, мили. Серцебиття ідихання у нього було.

“І ви тільки уявіть! У той самий день, на Різдво, рік через рік, як він в’їхав в дерево, він прийшов до ясної свідомості, так наче він вчора заснув, а нині збудився. Ми казали, що сталось диво. А батьки сказали, що вони та ще багато людей так сильно молились за нього, що Бог, напевно, почув молитви”, – сказав нейрохірург.

За словами медика, “є речі, які не залежать від лікаря”, а віра справді творить дива.

“У мене на руках помирало багато людей. Я працюю у своїй сфері понад 40 років і бачив чимало див. Зокрема, перед важкими операціями, мене запитують родичі: що ми маємо робити в цей час. І я усіх відправляю до молитви. Так от, коли я думаю, що операціє буде страшноважка, довга і нудна, то вона проходить швидко і добре у тих пацієнтів, чиї родичі моляться”, – підсумував лікар.

Читайте новини МБ у Facebook | Telegram | Viber | Instagram

Сьогодні, 17:20

Коментарів
0
Переглядів
81

Джерело https://molbuk.ua/news/246060-otiamyvsia-na-rizdvo-neimovirna-istoriia-6-richnogo-khlopchyka-iakyi-rik-buv-u-komi.html

Related Articles

Back to top button