Чернівці

І мені не спиться: 8 продуктів, які можна їсти на ніч » Новини Чернівці: Інформаційний портал «Молодий буковинець»


Ми всі звикли думати, що на ніч їсти ні в якому разі не можна – шлунок чинитиме опір. Насправді, ця теорія має свої “але”. УНІАН розібрався, в чому нюанс нічних перекусів і готовий розповісти, що можна їсти на вечерю і не товстіти.

Так що, якщо вам здається, що хтось постійно потайки вшиває ваші джинси.

Що з’їсти на вечерю – варіанти безпечної їжі

З кожним з нас трапляється подібне – лягаєш спати і довго перевертаєшся в марних спробах відправитися в царство Морфея. В голові вкрадливим голосом хтось абсолютно безпардонно стверджує, що піти з’їсти шматочок ковбаски – це не злочин.

І мало хто з тих, хто нині живе, володіє достатньою силою волі, щоб протистояти такому тиску, тому, не бажаючи бути розсекреченим і засудженим раптово домочадцями, що раптово прокинулись, в непроглядній темряві йде на кухню шарудіти упаковками.

Насправді, нічого поганого в нічному перекусі немає, якщо вибирати легкі продукти, наприклад:

Банани – містять триптофан, калій, а також безліч вітамінів і антиоксидантів, що допомагають швидше заснути.

Індичка – значна доза протеїну і селен, який покращує якість роботи щитовидної залози. Додатково – той же триптофан, що і в бананах.

Білий рис – у складі має вітамін В1 і фолієву кислоту, а також високий глікемічний індекс – показник, який визначає, як швидко глюкоза потрапляє в кров. Всі продукти з високим індексом покращують якість сну, правда, після їх вживання потрібно почекати годину перш, ніж лягати спати.

Сир – ідеальний продукт для тих, хто погано засинає. У ньому, як і в індичці з бананами, міститься триптофан. Він регулює фази сну і дає сигнал організму про те, що потрібно відправлятися в ліжко.

Йогурт – багатий кальцієм, тому зміцнює кістки і зуби. Крім того, кальцій допомагає виробляти мелатонін з триптофану. Загалом, якщо у вас в організмі знижений рівень мелатоніну, ви можете довго не засипати, а йогурт вирішить проблему.

Яйце – мало калорій, багато триптофану. До того ж, їх нескладно приготувати, якщо раптом вам вночі захочеться омлет.

Вишня – крім протизапального ефекту, сік вишні містить деяку кількість триптофану. Для нічного перекусу – ідеальний варіант, відчуття тяжкості в шлунку не отримаєте точно.

Читайте новини МБ у Facebook | Telegram | Viber | Instagram

Сьогодні, 01:50

Коментарів
0
Переглядів
149

Джерело https://molbuk.ua/news/246015-i-meni-ne-spytsia-8-produktiv-iaki-mozhna-isty-na-nich.html

Related Articles

Back to top button