Чернівці

Імпровізований політ: контрабандисти на Буковині планували перетнути кордон на списаному Ан-2


Прикордонники виявили списаний літак Ан-2 та контрабандистів, які планували переміщувати через кордон підакцизні товари.

16 січня за 35 кілометрів від державного кордону оперативники Чернівецького загону спільно зі співробітниками територіального управління ДБР за силової підтримки спецпризначенців «ДОЗОР» виявили трьох громадян України та одного громадянина Молдови. Про це повідомили на сайті МВС, пише Медіа агентство АСС.

Новини Медіа агентства АСС є у Viber

Використовуючи списаний та практично не придатний для польотів літак АН-2, вони готувалися до контрабанди підакцизних товарів через держкордон.

 Про появу літака неподалік від україно-молдовського державного кордону повідомили небайдужі громадяни, повідомили в МВС.

Контрабандисти організували імпровізовану злітну смугу

Окрім самого літака, на місці події виявили допоміжне обладнання та матеріали: засоби GPS навігації, бочки з паливно-мастильними матеріалами, ліхтарі для освітлення імпровізованої злітної смуги вночі. Працівники Нацполіції провели першочергові слідчі заходи.

Читайте також всі новини Чернівців.

Джерело https://acc.cv.ua/news/chernivtsi/improvizovaniy-polit-kontrabandisti-na-bukovini-planuvali-peretnuti-kordon-na-spisanomu-an-2-80851

Back to top button