Чернівці

КПП «Дяківці» можуть не встигнути збудувати до кінця року

Раніше у Чернівецькій обласній державній адміністрації планували, що цей пункт пропуску добудують до Дня Незалежності України. Детальніше про це – у матеріалі.

У Чернівецькій ОДА заявили, що до кінця цього року не встигнуть повністю завершити будівництво КПП «Дяківці», який планували відбудувати ще до Дня Незалежності України.

Про це під час брифінгу повідомив перший заступник голови Чернівецької ОДА Богдан Ковалюк, пише ІА АСС.

Відповідаючи на запитання журналістів щодо стану будівництва КПП «Дяківці» та «Красноїльськ», посадовець відповів:

«Цього року завершений тендер і вже є підрядник по КПП «Красноїльськ». Також завершені тендерні процедури та визначені переможці, бо вони були на періоді оскарження, і по КПП «Дяківці»  Є розуміння у держави, що ці КПП повинні були бути завершені до кінця цього року. Але на жаль, тендерні процедури затягнулися. Тому будівельні роботи по одному і по іншому КПП ми сподіваємося, що все ж таки завершать цього року. Але левова частка піде на закупівлю дороговартісного обладнання. Державна митна служба має у бюджеті на 2022 рік закладені кошти на проведення капітальних видатків», сказав Ковалюк.

Дивіться нас на YouTube

Він повідомив, що в цілому з держбюджету цього року спрямували близько 800 мільйонів гривень на добудову контрольнопропускних пунктів на території Чернівецької області.

«Такого формату, що ці кошти спрямовують виключно на одне КПП, не існує. Тобто, Державна митна служба у практичному розумінні, де швидше здійснюються роботи, туди і спрямовує кошти. Для того, щоб не було такої ситуації, що на одне КПП дадуть кошти, а там не робляться роботи, натомість на іншому не можуть проводити робіт, бо немає коштів. Тому вони фактично по практичній площині, виходячи з реальних потреб, спрямовували ці ресурси», додав посадовець.

Також він заявив, що область активно працює над тим, щоб крім КПП «Дяківці» та «Красноїльськ», на Буковині збудували ще і пункт пропуску «Шепіт».

Раніше в Чернівецькій ОДА обіцяли, що добудову пункту пропуску «Дяківці» завершать до 24 серпня цього року. Проте не встигли цього зробити. Натомість капітальний ремонт дороги до цього пункту пропуску завершили до 24 серпня цього року.

setTimeout(facebookInit, 1000);


Джерело https://acc.cv.ua/news/chernivtsi/kpp-dyakivci-mozhut-ne-vstignuti-zbuduvati-do-kincya-roku—oda-78123

Схожі новини

Back to top button
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com