Чернівці

Леся Нікітюк та гурт MOZGI: у Чернівцях зірки шоубізнесу розважали дітей


У Чернівцях відбувся Благодійний проєкт «Діти-Дітям», в якому взяли участь близько 1600 дітей-переселенців та маленьких буковинців.

Малеча, яка покинула рідні домівки, рятуючись від жахіть війни, сьогодні знову змогла поринути у щасливе, безтурботне дитинство. Про це інформує Чернівецька ОВА, пише Медіа агентство АСС

У торгово-розважальному центрі «Панорама» дітей зустріли зіркові гості, відомі українські блогери та тіктокери. Серед них – представники гурту MOZGI, співаки Positiff, Вадим Олійник, співачка MamaRika, артистка Леся Никитюк, хореографи Женя Кот і Юля Сахневич та інші. Ведучою заходу була Лілія Ребрик.

«Артисти зазначили, що свою місію виконали, адже посмішка сьогодні була на обличчі кожного гостя, а це – уже маленька перемога, за якою обов’язково прийде велика. Вона точно принесе мир та добробут Україні», – пише ОВА.

На святі були також різноманітні розваги та майстер-класи від наукових гуртків Чернівецького національного університету тощо.

Дивіться нас на YouTube

Джерело https://acc.cv.ua/news/chernivtsi/lesya-nikityuk-ta-gurt-mozgi-u-chernivcyah-zirki-shoubiznesu-rozvazhali-ditey-84738

Back to top button