Чернівці

Медицина для жителів Гравітона: у Чернівцях планують об’єднати 2 поліклініки

Об’єднання двох медичних закладів допоможе охопити багато послуг та профілів, а також наблизити їх до 10 тисяч мешканців мікрорайону «Гравітон» у Чернівцях.

Наразі більшість жителів цього мікрорайону їздять до свого сімейного лікаря, терапевта чи вузького спеціаліста у міську поліклініку №1 на вулиці Шкільній.

Відтак, депутати Чернівецької міської ради ініціювали приєднання поліклініки «Гравітон» до КНП «Міська поліклініка №1». Про це на своїй сторінці у Facebook повідомляє Управління охорони здоров’я міськради, пише ІА АСС.

Читайте також: У Чернівцях лікарня №3 стала Центральною міською клінічною лікарнею

Об’єднання передбачає збереження медзакладу «Гравітон» та доукомплектування його методом ротації вузькими спеціалістами. Про це розповіла на зустрічі колективом поліклініки начальниця управління охорони здоров’я Наталія Калмикова.

«За рахунок об’єднання, буде краще фінансування від НСЗУ, а відповідно – медики отримуватимуть вищі зарплати, буде можливість покращувати матеріально-технічну базу поліклініки. А мешканці отримуватимуть якісну медичну допомогу поруч із місцем проживання», – зазначила посадовиця.

Своєю чергою, заступник міського голови Чернівців Юрій Лесюк додав, що всі люди, які працюють в закладі, який приєднується, залишаються на роботі. Тобто трудова угода між працедавцем і працівником не розривається.

«Інше питання: в нових умовах деяким фахівцям доведеться перепрофілюватися, пройти додаткові курси для того, щоб працювати далі. Але ви зможете і далі надавати медичну допомогу мешканцям відповідно до потреб», – сказав Юрій Лесюк.

Наші новини є у Facebook

Нагадаємо, комунальне некомерційне підприємство поліклініка «Гравітон» створили 20 жовтня 2020 року.
Джерело https://acc.cv.ua/news/chernivtsi/medicina-dlya-zhiteliv-gravitona-u-chernivcyah-planuyut-ob-ednati-2-polikliniki-77277

Схожі новини

Back to top button
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com