Чернівці

Мер розповів, за яких умов Калинівський ринок можуть знову закрити на карантин

Взято з https://acc.cv.ua/news/chernivtsi/mer-rozpoviv-za-yakih-umov-kalinivskiy-rinok-mozhut-znovu-zakriti-na-karantin-58976

Роботу Калинівського ринку під час прямого ефіру прокоментував мер Чернівців Олексій Каспрук. За його словами, чутки про нібито закриття ринку є неправдивими.

“Ринок працює, хоча є насправді питання до дотримання епідрежиму на ринку, до роботи підприємства. Чомусь є скарги в мене від адміністрації про те, що коли ходять працівники Калинівського ринку, то підприємці в масці, дотримуються вимог. Як тільки хтось з адміністрації відійшов, то одразу маски немає. Деякі, я не говорю про всіх”, – сказав міський голова.

Олексій Каспрук також додав, що ринки та підприємства міста можуть бути закриті на карантин у разі спалаху на них захворювання:

“У випадку спалаху захворювання, коли буде встановлено епідеміологами, що на тому чи іншому підприємстві, ринку відбулося інфікування певної кількості людей, підприємство може бути закрито”.

Нагадаємо, як розповів у коментарі ІА АСС директор МТК “Калинівський ринок” Ігор Маслянчук, жодної офіційної інформації про закриття ринку до нього не надходило.

Back to top button