Чернівці

«Міграційний бізнес»: буковинця затримали за допомогу чоловікам тікати від призову в Румунію


Його затримали в одному з населених пунктів поблизу держкордону разом із двома ухилянтами, один із яких виявився громадянином рф та перебував на території України незаконно.

Буковинець за гроші обіцяв чоловікам допомогти перетнути державний кордон України поза межами пунктів пропуску. Клієнтів він шукав через свої особисті зв’язки у певних колах, пише Медіа агентство АСС з посиланням на управління СБУ в Чернівецькій області.

Затримали правопорушника у квітні в одному з населених пунктів біля кордону разом із двома ухилянтами, один із яких виявився громадянином рф та перебував на території України незаконно.

Буковинцю оголосили підозру за ч. 2 ст. 332 (незаконне переправлення осіб через державний кордон України) Кримінального кодексу України.

Медіа агентство АСС є в Instagram

Триває слідство для встановлення усіх обставин злочину та причетних до протиправного бізнесу осіб. Спецоперацію проводили оперативники СБУ в Чернівецькій області спільно зі слідчими Національної поліції за процесуального керівництва Чернівецької окружної прокуратури.

Джерело https://acc.cv.ua/news/chernivtsi/migraciyniy-biznes-bukovincya-zatrimali-za-dopomogu-cholovikam-tikati-vid-prizovu-v-rumuniyu-85900

Back to top button