Чернівці

Міський голова Чернівців знову передав двомісячну зарплатню на благодійність


Чернівецький міський голова Роман Клічук раніше вже передавав свій двомісячний заробіток на посаді мера на благодійність. Детальніше читайте у матеріалі.

Свій заробіток за перші два місяці на посаді очільника Чернівців Роман Клічук передав відомому буковинському художнику, нині вже покійному, Орестові Криворучку. Тоді чоловік потребував коштів на лікування. 

Цього разу міський голова передав свою зарплатню за два місяці у кризовий центр для матері і дитини «Місто Добра». Про це Роман Клічук повідомив на своїй Facebook-сторінці, пише ІА АСС.

«Цього разу вирішив, що «Місту Добра» ці гроші потрібні більше.

Це унікальне місце дозволило жінкам з усієї України знайти прихисток від насилля та бідності. Це місце дозволило матерям не розлучатись зі своїми дітьми і врешті «Місто Добра» дозволяє розпочати нове, краще життя.

У Чернівцях такий центр матері і дитини з’явився першим, але наразі Марта Левченко ініціювала будівництво ще кількох в інших областях. Тож підтримка, в тому числі й матеріальна, зайвою не буде», – написав чернівецький міський голова.

setTimeout(facebookInit, 1000);Джерело https://acc.cv.ua/news/chernivtsi/miskiy-golova-chernivciv-znovu-peredav-dvomisyachnu-zarplatnyu-na-blagodiynist-71633

Схожі новини

Back to top button
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com