Чернівці

Михайло Подоляк заявив про початок фінальної стадії війни


Війна в Україні входить у фінальну фазу.

Наразі перед українською армією стоїть завдання звільнити окуповані території. рф хоче перейти до затяжної фази війни, але Україні це вкрай невигідно.

Отримуйте новини в Telegram

Про це заявив радник голови Офісу президента України Михайло Подоляк, пише Медіа агентство АСС з посиланням на ТСН.

«Ми зараз входимо у фінальну фазу, питання – скільки часу вона займатиме. Вона може затягнутися трошки, тому що росіяни, за всіх гучних заяв, сконцентрували залишки своїх ресурсів і хочуть перейти в так звану позиційну війну. Вони хочуть окопатися на певних частинах території, як вони робили 2015 року», – сказав Подоляк.

З його слів, російська армія діє дуже примітивно та передбачувано.

Раніше керівник української розвідки Кирило Буданов повідомив, що війна в Україні переломного моменту досягне у серпні, а до кінця 2022 року може закінчитись.

А міністр оборони України Олексій Резніков заявив, що після низки провалів військ РФ та стримування українськими військами росіян, зокрема в Маріуполі та на сході, починається новий етап.

«Ми змусили її (Росію – ред.) знизити масштаб цілей до оперативно-тактичного рівня. На цьому тлі ми входимо у нову – довготривалу – фазу війни. Щоб перемогти в ній, треба ретельно планувати ресурси, уникати помилок, проєктувати нашу силу так, щоб ворог, врешті-решт, не витримав», — додав міністр.

Читайте також всі новини Чернівців.

Джерело https://acc.cv.ua/news/ukraine/mihaylo-podolyak-zayaviv-pro-pochatok-finalnoyi-stadiyi-viyni-84924

Back to top button