Чернівці

На Буковині пропонують взяти в оренду споруди цивільного захисту


На Буковині пропонують взяти в оренду споруди цивільного захисту. Використовувати їх можна для господарських, культурних і побутових потреб, однак належить зберегти цільове призначення.

Про це інформує Фонд державного майна у Чернівецькій області.

Сховище № 96045 загальною площею 156,5 м², що перебуває на балансі ТДВ Чернівецький завод залізобетонних виробів і конструкцій. Локація: вул. Галицький шлях, 46-В.

Сховище № 96042 загальною площею 145,8 м², що перебуває на балансі ПрАТ Чернівецький цегельний завод № 1. Локація: вул. Зелена, 3.

Сховище № 96060 загальною площею 172 м². Локація: вул. Коломийська, 9-А. Балансоутримувач відсутній.

Сховище №96066 загальною площею 780,8 м². Локація: вул. Зелена, 5-Д. Балансоутримувач відсутній.

Термін дії договору оренди – 5 років. Усі об’єкти потребують ремонту та оцінюються як неготові до прийняття осіб, що укриваються.

Сховища передають в оренду за умови приведення у готовність до використання за призначенням або у стан, вказаний в акті приймання–передавання, у строк не більше 12 годин. Крім того, необхідно укласти договір безоплатного зберігання спеціального обладнання.

Докладну інформацію про об’єкти та умови їх передачі в оренду можна отримати в Управлінні забезпечення реалізації повноважень у Чернівецькій області за телефоном 55-42-35 або за посиланням:https://www.spfu.gov.ua/ua/regions/chernivtsi/spf-property-management-aktualno.html

Читайте новини МБ у Facebook | Telegram | Viber | Instagram

Сьогодні, 17:30

Коментарів
0
Переглядів
39

Джерело https://molbuk.ua/news/245974-pid-biznes-i-kulturu-na-bukovyni-zdaut-v-orendu-bomboskhovyshcha.html

Схожі новини

Back to top button