Чернівці

Наталія Гусак поділилася секретом стрімкого кар’єрного зростання


Вона запевнила, що перебуваючи на різних посадах ніколи не думала про власні амбіції, а керувало нею лише бажання змінювати життя країни на краще.

Колишня заступниця голови Чернівецької ОДА, а тепер голова Національної служби здоров’я України Наталія Гусак поділилася секретом стрімкого кар’єрного зростання.

Про це пише Медіа агентство АСС з посиланням на інтерв’ю посадовиці.

На прохання журналіста поділитися секретом стрімкого кар’єрного зростання від роботи у громадському секторі до посади голови НСЗУ, Наталія Гусак відповіла: 

«Це, напевно, потрібно питати у моїх дітей, які бачать те стрімке кар’єрне зростання, – що для них воно означає. Але для мене це означає, що у нас – країна можливостей. Коли людина, яка має відчуття відповідальності, має бажання змінювати, може себе реалізувати. І країна дає таку можливість – чи то у громадському секторі, чи це при виконанні посадових обов’язків. На всіх цих посадах, які ви перерахували, я ніколи не думала про власні амбіції. Це було щось вище», – сказала Гусак.

Отримуйте новини в Telegram

Водночас, вона запевнила, що це не легко. Наталія Гусак вважає, що це індикатор того, що в нашій країні цього можна досягти, коли ти цього хочеш.

«Але успіхи на кожній із цих ланок – точно не моя власна заслуга, це заслуга команди і тих коаліцій, які сформувалися. Наприклад, у громадському секторі в нас було експертне коло, і я сама би там точно ніяких зрушень не змогла добитися. Так само в обласній державній адміністрації – це була команда, на яку я завжди спиралася. І я тут не говорю виключно про керівництво. Аналогічно сподіваюся і це відчуваю, що на новій посаді мені буде також на кого спиратися. Скрізь є цінні люди, ніде ти не зможеш самостійно нічого досягти, якщо біля тебе немає кола однодумців», – додала голова НСЗУ.

Дізнавайтесь інші новини Буковини.

Крім того, вона розповіла, що не відмовила нікому із тих, хто бажав разом із нею перейти працювати із Чернівецької ОДА в НСЗУ.

«Усіх, хто бажав, я нікому не відмовила спробувати себе. Але ж питання у тому, що охочих брати на себе відповідальність, переїжджати і змінювати своє життя – одиниці», – сказала Наталія Гусак.

Джерело https://acc.cv.ua/news/chernivtsi/nataliya-gusak-podililasya-sekretom-strimkogo-karernogo-zrostannya-80862

Back to top button