Чернівці

НАЗК отримує сотні повідомлень щодо яхт та вілл причетних до війни росіян: куди писати


Інформацію про активи причетних до війни в Україні росіян можна надсилати на портал повідомлень викривачів.

Про це Національне агентство з питань запобігання корупції повідомляє у Телеграмі, пише Медіа агентство АСС з посиланням на Укрінформ. 

«Вдячні кожному, хто надсилає повідомлення на портал повідомлень про активи осіб, причетних до агресії рф проти України. Це єдиний ресурс, через який кожен, хто знає про майно, нерухомість, авто російських олігархів і підсанкційних осіб, може повідомити її через портал», – ідеться в повідомленні.

На сьогодні НАЗК отримало сотні повідомлень, частину з них уже використовує в роботі. Зокрема йдеться про дані щодо яхт, вілл та готелів росіян і білорусів у Сполучених Штатах Америки, Швейцарії, Великій Британії та інших країнах.

Отримані матеріали НАЗК передало правоохоронним органам.

Передання інформації про активи людей, причетних до війни росії проти України, не займає багато часу. Потрібно лише надіслати повідомлення на портал. Зробити це можна анонімно.

За певних умов у багатьох країнах, таких як США та Велика Британія, для викривачів передбачена матеріальна винагорода.

Отримуйте новини в Telegram

Дані про активи будуть використані для їх арешту, конфіскації майна, а в перспективі вилучені кошти будуть спрямовані на відбудову українських сіл і міст.

У НАЗК наголосили, що кожне таке повідомлення – це внесок у наближення перемоги та закінчення війни.

Джерело https://acc.cv.ua/news/ukraine/nazk-otrimue-sotni-povidomlen-schodo-yaht-ta-vill-prichetnih-do-viyni-rosiyan-kudi-pisati-84963

Back to top button